קידום אורגני SEO

קידום אורגני לאתרי אינטרנט SEO

כאשר בונים אתר אינטרנט כדי למכור מוצר או לפרסם את השירותים אותם אתם נותנים אתם רוצים שכולם ידעו עליכם! כיום, בעידן שבו מאות אתרי אינטרנט נוספים לרשת מידי יום חשוב מאוד לבצע קידום אתרים. עיקר העבודה של קידום אתרים ברשת נעשית על ידי קידום SEO  אורגני במנועי החיפוש העיקריים כמו גוגל Google , Yahoo  וBing.

נמצא כי 85% מהגולשים אינם עוברים כלל לעמוד השני של תוצאות החיפוש בגוגל ובמנועי החיפוש בכלל, ולכן קידום SEO אורגני הנעשה במקצועיות ובצורה נכונה יביא את האתר שלכם למצב בו מילות המפתח והביטויים שאותם אתם רוצים לקדם יופיעו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של הגולשים. קידום SEO  אורגני יעיל מבטיח כניסות רבות לאתרכם, תנועת גולשים ערה וכמובן רכישת המוצרים או השירותים אשר אותם אתם מוכרים או מפרסמים.

בעקבות הפיכתו של גוגל למנוע החיפוש הפופולארי ביותר ברשת חשוב מאוד לבצע קידום SEO אורגני המתאים לדרישות של גוגל.

לגוגל יש מערכת לסיווג ודירוג אתרים שכוללת מעל ל- 200 פרמטרים שונים אשר מגדירים את הרלוונטיות והחשיבות של האתר למילת חיפוש או לביטוי ספציפיים, ובעקבות כך מתבצע דירוג אתרים בהתאם למידת הרלוונטיות שלהם לגולש, ומיקום של אתרים רלוונטיים במקום גבוה בדף תוצאות החיפוש.
בין הפעולות שנעשות על ידי קידום SEO אורגני ניתן לכלול את התאמת קידוד האתר למנועי חיפוש כולל מיקום מילות המפתח, הגדרת כותרות , תאור העמוד ומילות המפתח שלו, אופטימיזציה של מבנה האתר והתוכן שלו, הוספת תכנים ודפים חדשים אל האתר ועוד.

קידום SEO אורגני בשילוב עם מערכת גוגל AdWords  המאפשרת קידום אתרים על ידי PPC - תשלום פר הקלקה- הפכה לשיטת הפרסום וקידום האתרים היעילה והגדולה ביותר באינטרנט, אז בוא ותתקדם גם אתה.