פרופיל חברה

חברת Meiri's מתמחה במתן פיתרונות עבור פיתוח עסקי, ייעוץ ושיווק אינטרנטי וקידום לעסק שלכם בכל תחומי המדיה הוירטואלית.

לחברת Meiri's  ניסיון של 10 שנים בעבודה מול לקוחות עסקיים ופרטיים בכל המגזרים ואנו ניצור בשבילכם את התוכנית המתאימה ביותר להגדלת כניסת לקוחות לאתר הבית שלכם, הגדלת כמות ההזמנות ושיפור המכירות.

אנו מתמחים בשיטות קידום SEO אורגני המאפשרות קידום האתר שלכם למקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל, וחשיפתו למספר גדול של גולשים וקונים פוטנציאלים. אנחנו נבנה עבורכם אתר שיהיה אטרקטיבי גם עבור הגולש וגם עבור גוגל, עם מילות מפתח וביטויים חשובים, התאמת קידוד האתר לסטנדרטים החדשים באינטרנט והניתן לצפייה בכל הדפדפנים. אם כבר יש לכם אתר - אנחנו נעבור בצורה יסודית ומקצועית על האתר שלכם ונציע לכם את הפתרון המתאים ביותר עבור העסק שלכם.

בנוסף ניתן ליצור עבורכם קמפיין ממומן עבור Google AdWords הפועל בשיטת PPC- pay per click שיכוון בדיוק לקהל היעד שלכם ויעלה את האתר שלכם לראש רשימת הקישורים הממומנים של גוגל, בכל פעם שגולש יקיש את מילות המפתח העיקריות שלכם.

בעזרת קמפיין PPC מותאם אישית ומעקב מתמיד אחרי ביצועי האתר שלכם תוכלו להגדיל את כמות הגולשים המגיעים לאתר ומבצעים קניה של המוצרים שלכם או הזמנה של השירותים שאתם מציעים.

אנו נלווה אתכם צעד צעד בתהליך הפיתוח העסקי שלכם עד שתגיעו לתוצאות המכירה הרצויות ותשיגו את המטרות העסקיות של העסק שלכם. הצוות של חברת Meiri's  הוא צוות מקצועי, מנוסה, מיומן ודינמי עם התמחות בתחום השיווק המשלב קידום אתרים, שיכול לתת לכם מענה כולל  לפיתוח עיסקי באינטרנט ולהציע פיתרונות שיווק אתרים בתחום שיווק ברשת באופן כללי או שיווק בפלטפורמות שיווק ייחודיות כמו ebay או Amazon, אשר משמשות כמרכזי מכירות עיקריים עבור עסקים בכל גודל- החל באנשים פרטיים וכלה בחברות גדולות.

אנחנו עומדים בלוחות זמנים, מציגים תוצאות בשטח ודואגים להתעדכן בכל החידושים הקיימים הן בתחום קידום אתרים והן בתחום שיווק אינטרנטי. עם חברת Meiri's  העסק שלכם יקודם בצורה הנכונה !